09 czerwca 2024

X Niedziela zwykła

1. Dzisiaj po Prymarii nabożeństwo stanowe oraz zmiana tajemnic Różańcowych. Msza św.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

· we wtorek – św. Barnaby Apostoła

· w środę – bł. Ks Romana Sitki i towarzyszy.

· w piątek- bł. Michała Kozala.

3. W czwartek zapraszam serdecznie na Nabożeństwo Fatimskie oraz nabożeństwo w intencji Chorych za wst. Św Charbela. Bardzo proszę o niesienie Figury MB członków Rady Parafialnej a o rozważanie DSM.

4. W przyszłą niedzielę po Mszy o godz.1030 katecheza parafialna dla młodzieży.

Składka za tydzień na cele inwestycyjne i bieżące utrzymanie parafii. W tym dniu obchodzimy  Diecezjalne święto rodziny w Starym Sączu. Serdecznie zapraszam aby wybrać się tam całymi rodzinami jeśli to tylko możliwe.

5.  W piątek od 1700 prywatna adoracja Najśw. Sakramentu i Nabożeństwo czerwcowe.

6. Spotkanie aspirantów, ministrantów i lektorów w sobotę o 10.00.

7. Dziękuję rodzinom które zatroszczyły się o czystość kościoła na dzisiejszą niedzielę i ofiarę na kwiaty Brożek Jacek,  Kłusek Jan, Dariusz Rolewicz.

8. Po Mszach św., można nabywać „Gościa Niedzielnego”.