Błonie 80, 33-113 Błonie 

kancelaria@parafiablonie.pl

Nasza 

Parafia

12 maja 2024

VII Niedziela Wielkanocna Wniebowstąpienie Pańskie

1. Dzisiaj po prymarii zmiana tajemnic różańcowych dla dorosłych.

 

2. Nabożeństwo majowe w dni powszednie o 1800. Serdecznie zapraszam dzieci z rodzicami, młodzież i starszych. W piątek prywatna adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 1700

 

3. Jutro zapraszam na rozpoczęcie nabożeństw Fatimskich, o niesienie figury Matki Boskiej proszę młodzież a rozważania poprowadzi Dziewczęca Służba Maryjna.

 

4.We czwartek wspomnienie św. Andrzeja Boboli, patrona Polski. Jest to dzień imienin biskupa diecezjalnego Andrzeja Jeża, pamiętajmy o modlitwie w Jego intencji.

 

5. Młodzież z DSM-u z Panią Zosią przygotowali krótkie wspomnienie JPII, które przedstawią w piątek na majówce. Serdecznie zapraszam serdecznie.

 

6. Z wielka radością informuję iż przyszłą niedzielę na sumie o godz. 10.30 dzieci naszej wspólnoty przystąpią do I Komunii Świętej.

Spowiedź dzieci, rodziców i chrzestnych oraz pozostałych członków rodziny będzie w sobotę od godz 8.00 Msza św. i majówka w tym dniu o godz. 7.00

Codziennie od wtorku po Mszy św. i majówce spotkanie dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii św.

 

7. Składka za tydzień na cele inwestycyjne.

 

8. Dziękuję rodzinom odpowiedzialnym za sprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i za ofiarę na kwiaty. Dziękuję też za wczorajszą prace na placu kościelnym rodzicom Komunijnym. W tym tygodniu na piątek zapraszam również rodziców dzieci Komunijnych,

 

9. Informacja sołtysa: II rata podatku pobierana będzie 15 maja od 11-16 w Domu Ludowym i 16 maja od 11-20 w domu sołtysa.

 

10. Do nabycia jest „Gość Niedzielny”

 

 

Nr konta parafii

 

Kontakt

Błonie 80, 33-113 Błonie

 

+48 609 941 624

 

kancelaria@parafiablonie.pl

Parafia w mediach społecznościowych