04 lutego 2024

V Niedziela zwykła

1. W następną niedziele po Mszy Św. nauka stanowa dla dorosłych i zmiana tajemnic Różańcowych. Rozpoczniemy również nabożeństwo Czterdziestogodzinne. Na Mszę Św. o godz. 10:30 zapraszam chorych z okazji przypadającego Dnia Chorych. Dla chętnych będzie możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych. Serdecznie proszę ludzi młodych i domowników o przywiezienie chorych do Kościoła i umożliwienie uczestnictwa im w w tej Eucharystii.

2. Nowenna do NBNP w środę, w czwartek Nowenna za wstawiennictwem św. Charbela a w piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:30 i Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

3. Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Błoniu informuje o rozpoczęciu zapisów do przedszkola i do I klasy Szkoły Podstawowej na rok szkolny 2024/25.

Zapisy przyjmowane będą do 29 lutego w sekretariacie szkoły w godzinach od 8:00 do 15:00.

Szczegóły na stronie internetowej szkoły.

4. Do przygotowania Kościoła na kolejna Niedzielę zapraszam Dariusz Świędrych, Wiesław Brożek, Waldemar Nawrocki.

Życzę wszelkiego Błogosławieństwa w najbliższym tygodniu.