Błonie 80, 33-113 Błonie 

kancelaria@parafiablonie.pl

Nasza 

Parafia

18 kwietnia 2023

Poniedziałek Wielkanocny

 • 1. Ofiary składane w dniu dzisiejszym przeznaczone są na KUL oraz Uniwersytet Papieski Jana Pawła II.

  2. Najbliższa niedziela jest Świętem Miłosierdzia Bożego. Trwa nowenna przed Świętem Miłosierdzia codziennie po Mszy św.

  3. W środę Nowenna do MBNP, w piątek prywatna adoracja od 1700.

  4. Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i przebieg Triduum Paschalnego i Świąt Zmartwychwstania Pańskiego: ceremoniarzowi Patrykowi, lektorom i ministrantom, kantorom za śpiew Męki Pańskiej, Panu Organiście, pani Małgorzacie Latawskiej, Katarzynie Mazurek i Panu Marcinowi Nowakowi za przygotowanie ciemnicy i grobu Pańskiego, Młodzieży za przygotowanie i poprowadzenie Drogi Krzyżowej w Wielki Piątek, młodzieńcom za pełnienie straży przy Grobie Pańskim, zaangażowanym w Liturgie Wielkiej Soboty, Dziewczynkom z DSM-u, niosącym feretrony i sztandary, poduszki oraz baldachim, pani Małgorzacie Ludwa za ufundowanie nowego Paschalu i wszystkim którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego aby uroczystości paschalne przeżyć godnie i z należytą oprawą liturgiczną.

  5.Dziękuje dwom ofiarodawcom za przekazanie 2,500 oraz 1000 zł dla pewnej rodziny jako pomoc w leczeniu rodzina ta postanowiła przekazac te pieniądze bardziej potrzebującej rodzinie z Tarnowa na walke o zycie dwóch chorych córeczek. Bóg zapłać za ten gest.

  6. Dziękuję rodzinom odpowiedzialnym za sprzątanie kościoła na tę niedzielę i za złożoną ofiarę na kwiaty oraz za ofiary złożone podczas składki na gorzkich żalach na kwiaty i dekoracje grobu, Dziękuje Różom Różańcowym oraz za złożone wczoraj na cele inwestycyjne. W tym tygodniu do sprzątania Kościoła zapraszam Kawula Zofia, Karaś Łukasz Nalepka Andrzej

   

 •  
 •  
 •  
 •  

 

 

Kontakt

Błonie 80, 33-113 Błonie

 

+48 609 941 624

 

kancelaria@parafiablonie.pl

Nr konta parafii

 

Parafia w mediach społecznościowych