21 stycznia 2024

III Niedziela zwykła

1. W liturgii tego tygodnia:

• w środę - wspominamy św. Franciszka Salezego
  • w czwartek - święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła
  • w piątek - wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa

2. W piątek prywatna adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00 i NAbożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

3. Msza św. za zmarłych wypominanych w kaplicy na cmentarzu w czwartek o godz. 18:00. Pół godziny wcześniej Różaniec za zmarłych. Zapraszam szczególnie rodziny zmarłych, których rocznica śmierci lub imieniny wypadają w styczniu, a także wszystkich którzy pragną modlić się za zmarłe babcie i zmarłych dziadków bez względu na to jakich cmentarzach spoczywają.

4. Zbiórka Liturgicznej Służby Ołtarza ministrantów i lektorów w sobotę o godz. 10:00, jeśli by któryś z chłopców chciał zostać ministrantem serdecznie zapraszam.

5. Jeśli by ktokolwiek został pominięty z wizytą kolejową z różnych powodów a chciał księdza przychodzącego z Panem Jezusem przyjąć proszę nas o tym poinformować.

6. Dziękuję za składane dziś ofiary na ogrzewanie naszego kościoła.

7. Do sprzątania naszej Świątyni zapraszam mieszkańców Domu Seminaryjnego.

8. U ministrantów przed kościołem po każdej Mszy Św. można nabyć " Gościa Niedzielnego"

9. Życzymy dobrej niedzieli i wszelkiego błogosławieństwa w nadchodzącym tygodniu.