14 stycznia 2024

II Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj po Mszy św. o 7:30 zmiana tajemnic dla dorosłych. Za tydzień na Msze św. o 10:30 zapraszam młodzież.

Od czwartku  rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Za tydzień ofiary na ogrzewanie kościoła.

2. W tym tygodniu Msze św z wyjątkiem piątku o gadz. 7:00.

3. Spotkanie  ministrantów w sobotę o 10:00.

4. W niedziele będziemy obchodzić Dzień Babci, a w poniedziałek Dzień Dziadka. Pamiętajmy o życzliwej  wdzięczności dla nich i w modlitwie polecajmy ich Bogu prosząc o długie życie, dobre zdrowie i potrzebne łaski na co dzień. Nie zapomnijmy się pomodlić za tych dziadków i babcie, którzy już odeszli do wieczności.

5. Wśród solenizantów tego tygodnia jest nasz Pan Organista Sebastian,  obchodzący w piątek swoje imieniny. Życzymy Bożego błogosławieństwa na każdy dzień życia i opieki św. Patrona. Wdzięczni za wszystko co robi dla naszej wspólnoty.

6. Dziękuje rodzinom, które zatroszczyły się o czystość kościoła na tę niedzielę i za ofiarę na kwiaty, za tydzień sprzątają nasi Goście z Ukrainy.

7.Zachęcam by 1 procent podatku oddać na dobre cele realizowane przez Diecezjalna Caritas bądź wiele innych. Mamy tez możliwość aby w ten sposób pomoc naszej parafiance pani Róży Kondziołka.

8. Zachęcam do zakupu i lektury prasy katolickiej.  „Gościa Niedzielnego”  można nabyć u ministrantów przed kościołem.

Wizyta Duszpasterska:

Środa 17.01. od godz. 15.00:

1Ks od Dawid Wrona .

2Ks Sławomir Kawula

Czwartek 18.01. od godz. 15.00

1Ks Od Lesniak Rozalia

2Ks  od Skubisz Grzegorz.

Piatek 29.01. od godz.15.00

1Ks Od Stefański Andrzej