10 grudnia 2023

II Niedziela Adwentu

1. Dzisiaj po Mszy o 730 zmiana tajemnic różańcowych. rozpoczynamy dziś kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.

Ofiary składane na tacę za tydzień przeznaczone są na ogrzewanie kościoła. Dzisiaj do puszek przy Kościele wspieramy Kościół na wschodzie.

2. W sobotę rozpoczęcie Nowenny do Dzieciątka Jezus. Zachęcam do udziału w Roratach dzieci młodzież i dorosłych zarówno w Kościele jak również dzięki transmisji internetowej, która teraz można otworzyć przez nasza parafialna stronę w zakładce „” transmisja na żywo”.

3. Przed kościołem Caritas rozprowadza świece wigilijne.

4.Opłatki dziś pobłogosławione można nabyć u ministrantów lub w zakrystii. Ofiary przy tej okazji składane będą przeznaczone na prace z wszystkimi grupami parafialnymi. Bardzo serdecznie dziękuję każdemu kto złoży ofiarę na ten cel.

5. Dziękuję rodzinom, które zatroszczyły się o czystość kościoła na dzisiejszą niedzielę i za złożoną ofiarę. Grzywa Paweł, Grzywa Mieczysław, Mazurek Piotr Nowak Marcin​​​​​​​