Błonie 80, 33-113 Błonie 

kancelaria@parafiablonie.pl

Nasza 

Parafia

30 kwietnia 2023

IV Niedziela Wielkanocna 
Niedziela Dobrego Pasterza

1 Przezywamy dziś Światowy Dzień Modlitw o Powołania, składka na Seminarium Duchowne. Dzieci w ramach katechezy parafialnej przychodzą za tydzień na nabożeństwo majowe.

 

2. W poniedziałek rozpoczęcie Nabożeństw Majowych. W dni powszednie Nabożeństwo Majowe po Mszy św. o godz. 1800 , w niedzielę o 1500 , Licznym udziałem w tych nabożeństwach wypraszajmy, przez wstawiennictwo Matki Najświętszej Boże błogosławieństwo dla Kościoła, Ojczyzny, Parafii i nas samych.

 

3. W środę 3 maja Uroczystość NMP Królowej Polski, Msze św. jak w niedzielę, z wyjątkiem Mszy św o 15.00 która będzie sprawowana przy kapliczce na „piekle” przekazaną naszej parafii przez Państwa Marie i Stanisława Kubaczka z Tarnowa.

 

4. W I czwartek msc. modlimy się za wstawiennictwem bł ks Romana Sitki o powołania kapłańskie i zakonne z naszej wspólnoty i naszej diecezji. 17.30 Różaniec przed wystawionym Najświętszym Sakramentem, Majówka i Msza św. w czwartek po majówce na plebanie zapraszam wszystkich panów i chłopców oraz kobiety i dziewczyny chętnych do założenia Ochotniczej Straży w Błoniu.

 

5. W piątek wotywa o NSPJ z racji I piątku, modlimy się w int misji złożymy ofiary na cele misyjne. Prywatna adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 1700.Spowiedź będzie w czwartek od 1730 i w piątek od 1700. Do chorych udam się w piątek od godz.800.

W piątki z chętną młodzieżą będziemy udawać się na majówki do chorych w ten piątek na godz 20.00 zapraszamy do p. Marii Nalezińskiej.

 

6. W I Sobotę zapraszam na Różaniec poł godz. Przed Mszą św.

We wtorek w Zbylitowskiej Górze Dwadzieścia dwoje młodych naszej wspólnoty przyjeło z rąk ks Biskupa Stanisława Salaterskiego sakrament Bierzmowania. Polecamy ich naszej modlitwie. Rodzicom Bierzmowanych dziękuje za ofiarę 1200 zł na potrzeby Parafii

 

7. Dziękuję rodzinom, które zatroszczyły się o czystość kościoła na dzisiejszą niedzielę oraz za ofiarę na kwiaty, za tydzień zapraszam Beściak Robert, Kociuba Katarzyna Stelmach Anna.

 

8. Po Mszach św. można nabywać „Gościa Niedzielnego”. ​​​​​​​

 

Kontakt

Błonie 80, 33-113 Błonie

 

+48 609 941 624

 

kancelaria@parafiablonie.pl

Nr konta parafii

 

Parafia w mediach społecznościowych