DRUGA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 28. 02. 2021

1. Dzisiaj obchodzimy „Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami”. Towarzyszy temu dniowi hasło – „Żyjmy Eucharystią”. We wszystkich kościołach w Polsce zbierane są do puszek ofiary dla polskich misjonarzy pracujących w krajach misyjnych.

2. Trwa przygotowanie dla mających wstąpić w związek małżeński. Spotkania odbywają się w piątki o godz. 19.00.

3. Przypominamy, że nabożeństwa wielkopostne: Drogi krzyżowej odbywają się w kościele w piątki o godz. 8.00 i 18.30 oraz dla dzieci w kaplicy o godz. 17.00. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym są w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17.15. Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach.

4. Za ławkami jest puszka, do której możemy składać ofiary na kwiaty do Grobu Pana Jezusa.

5. Od jutra Msze św. w dni powszednie odprawiane będą w kościele.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Adoracja N.S. w czwartek prowadzona przez Wspólnotę Kapłańską o godz. 17.00 w kościele, w piątek od godz. 15.00 i w sobotę po Mszy św. o godz. 7.30 nabożeństwo do Niepokalanego Serca N.M.P. spowiedź w piątek od godz. 6.30 do 8.00 i po obiedzie od godz. 17.00.

7. W najbliższą sobotę od godz. 14.00 odwiedzimy te rodziny, które w wyznaczonym terminie kolędy nie mogły przyjąć księdza. Adresy tych rodzin prosimy zgłaszać w zakrystii bądź kancelarii parafialnej.

8. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Jarosława Racinowskiego, śp. Halinę Wróblewską, śp. Zbigniewa Lubelskiego, śp. Ryszarda Stachlewskiego, śp. Teresę Głuszczak i śp. Wojciecha Kostelnika. Polećmy tych zmarłych Miłosiernemu Bogu w naszej modlitwie.