18 lutego 2024

I Niedziela Wielkiego Postu

1. Młodzież w ramach katechezy Parafialnej zapraszam dziś na Gorzkie Żale.

Po sumie spotkanie młodzieży i rodziców z klas 8 przystępujących w tym roku do sakramentu bierzmowania.

2.Nabożeństwa wielkopostne w naszej parafii:

Droga Krzyżowa w każdy piątek:

• godz. 1730 - dla dzieci i dorosłych – prywatna adoracja od 1700
  • godz. 2000 - dla młodzieży oraz chętnych
  • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 1500

3. .Przyszłą niedzielę będziemy przeżywać jako „Dzień modlitwy, postu i solidarności  z misjonarzami”. Będzie również przeprowadzona zbiórka do puszek na ogólnopolski fundusz dzieła pomocy misjom „Ad Gentes”.

4. Dziękuje Panom: Przemysławowi Poskłonka, Karolowi Poskłonka oraz Andrzejowi Chochorowskiemu za ścięcie drzew przed Kościołem i wszelka prace z tym związaną. Bóg zapłać.

5. Pan sołtys wsi Błonie zaprasza serdecznie mieszkańców na zebranie  wiejskie 21 Lutego (w środę) o godz. 16.30 w Domu Ludowym w Błoniu. Bardzo prosi o liczne przybycie. Zapraszamy.

6. Dziękuje za sprzątanie Kościoła na ta niedziele i ofiarę na kwiaty. za tydzień sprzątają mieszkańcy domu seminaryjnego.